Koniec!!!

6:46

Ahojte!
Asi ste si všimli, že som tento blog zanedbávala a nielen v poslednej dobe. Jedným z dôvodov bol nedostatok času avšak ide aj o to, že mám chuť písať články iného typu. Nakoniec som sa rozhodla pre drastický krok, namiesto prerábania všetkého čo sa mi na tomto blogu nepáči, radšej si založiť nový.

Rada by som sa špecifikovala na nejakú tému, namiesto miš-maš článkov ako sú na tomto blogu. Dlho som sa však nevedela rozhodnúť na akú, čo ma bude baviť a motivovať natoľko aby som o tom aj písala. Nakoniec vyhrala moja jasná láska a to knihy. Ak vás teda zaujímajú knihy, radi čítate moje články alebo radi vyhrávate super ceny (mám tam giveaway) zastavte sa na mojom novom blogu a poprajte mi veľa šťastia :D 
Budem ho potrebovať, keďže chcem napraviť všetky svoje blogovacie chyby, ktorých som sa často dopúšťala nielen tu ako napríklad častých absencíí, nepravidelného pridávania a podobne..
Neviem ako dlho mi to vydrží, dúfam, že čo najdlhšie :D Ak ma teda budete hľadať, nájdete ma na http://kniznaaleja.blogspot.sk/
a samozrejme aj na http://willieho-skaza.blog.cz/
Vaša Jane :D

You Might Also Like

1 komentárov

  1. Jak originální název URL nové stránky :D. Knihy jsou super. Ale ty články s kosmetikou a oblečením se mi tu taky líbily, cestování... :/ tak jen mi zbývá doufat, že když budeš chtít takový článek napsat, že ho hodis na skazu :).

    OdpovedaťOdstrániť